Ко­лись у да­ле­ко­му 1918 ро­ці пі­сля мит­тє­во­го взят­тя Ка­те­ри­но­сла­ва пер­ша г­е­ро­їч­на  Укра­їн­ська пов­стан­ська армія пря­му­ва­ла міс­том. Ми­на­ючи бі­ля то­ді ще н­е­до­бу­до­ва­ної тка­ць­кої фаб­ри­ки, Бать­ко Мах­но не­спо­ді­ва­но зу­пи­нив ко­ня, уваж­но о­зир­нув­ся нав­ко­ло, та го­ло­сно про­мо­вив: "Осьо ту­то­чки ми бу­де­мо пи­ти, гу­ля­ти та свят­ку­ва­ти пе­ре­мо­гу!"

	Прой­шло ба­га­то ро­ків, та сьо­год­ні са­ме на цьо­му міс­ці (вул. Гоп­нер 4-а), на­щад­ка­ми Нес­то­р­а Іва­но­ви­ча ви­ко­ну­ють­ся ці іс­то­рич­ні сло­ва.

	Мах­но­ПАБ - це центр без­влад­дя, в яко­му вті­ле­ні ідеї по­чат­ку двад­ця­то­го с­то­літ­тя.

	Мах­нов­ськ­ий рух ра­зом з за­клад­ом прий­має ма­со­ві обер­ти, з кож­ним днем все біль­ше лю­дей пр­о­хо­дят­ь та­єм­ну по­свя­ту у мах­нов­ці та от­ри­му­ють осо­бис­ту кар­тку, а най­таєм­ні­ши ма­ють мож­ли­ві­сть от­ри­ма­ти кар­тку мах­нов­сько­го сот­ни­ка.

	Усі мах­нов­ці (особ­ли­во сот­ни­ки) ма­ють мож­ли­ві­сть бра­ти уча­сть у всіх сп­е­ці­аль­них про­по­зи­ці­ях від Мах­но­ПАБ.

	Бать­ко Мах­но став зна­ме­ни­тий біль­шою мі­рою не зав­дя­ки сво­єму вій­сько­во­му та­ла­нту ко­заць­ко­го ота­ма­на, а тим, що пер­шим вті­лив у жит­тя прин­ци­пи анар­хій­но­го сус­піль­ства у рід­но­му Гу­ляй­по­лі, ство­рив­ши пов­но­цін­ну се­лян­сько-анар­хіч­ну дер­жа­ву. Так са­мо усі справ­деш­ні мах­нов­ці за­кла­ду за­до­во­ле­ні тим, що на­справ­ді мо­жу­ть по­да­ру­ва­ти час­тин­ку то­го віль­но­го ду­ху справж­ньої ре­во­лю­ції та не книж­ко­во­го анар­хіз­му.

Король и Шут tribute

24 Бер 19:00

Ph8o1h0yzay

"ЦАРСТВО ШУТА"(триб'ют проект пам'яті М.Ю.Горшеньова) на багаточисельні прохання знову в ДНІПРІ!! УВАГА!!! Всі квитки на 15 лютого розпродані! Додатковий концерт відбудеться 24 березня о 19:00. "Царство Шута" - проект, який дає можливість прихильникам гурту "Король и Шут" навіть після смерті "Горшка" та припинення існування гурту почути улюблені хіти в живому виконанні майже 1в1 з оригіналом. Вони "перенесуть" Вас в Царство відьом та вовкулаків, вампірів та перевертнів, королів та блазнів. Пропонуєм Вам разом з нами згадати воістину ВЕЛИКОГО музиканта та зануритись в страшну, але водночас веселу казку під назвою "Король и Шут". Початок: 19:00 Квитки: 100грн. - передпродаж 150грн. - в день концерту 200грн. - на диванах ...... Паб "МАХНО" вул. Магдебургського права 4а (колишня.Гопнер), Дніпропетровськ (Дніпро) Довідка: +380505667758


Фіолет акустика вірші

25 Бер 19:00

Bo-lvwjtorg

Вартість: Попередній продаж - 150грн; В день концерту -200грн; Бронь столів 0977852172!


UNAK

28 Бер 20:00

Ayah3gtbptw

28 березня 23:00 Махно Паб UNAK Сольний концерт Вхід 70/100 ЮНАК – це український бенд, створений у січні 2017 року та складається з Володимира Тура (вокал, гітари, клавішні, музика, тексти) та Тімура Харченко (гітари, бек-вокал, музика, тексти). Хто такий юнак? Це молода людина, чоловік, який не досяг зрілості, у якого усе життя ще попереду. Так само і з нашим юнаком – він сильний та розумний, добре знає, чого хоче отримати від цього життя, тож у нього все вийде. Вони – віддані музиці двоє хлопців, які створюють якісний продукт. За час свого існування гурт записав ЕР “Юнак”, відзняв та презентував два відеокліпи, презентував декілька синглів, які знаходяться в ротації багатьох радіостанцій України. Нова пісня колективу “Superboy” була подана на участь у Нац.відборі на Євробачення-2019 та знаходиться в ротації радіостанцій Європи та США. Отже, запрошуємо на сольний виступ ЮНАКа у рідному Дніпрі. Драйв, танці, ніжність та рок-н-рол забезпечені.

Показати всі